O mně

Jsem lektorka digitálních a komunikačních dovedností. Pomáhám lidem zdravě žít, pracovat a komunikovat ve světě nových technologií.

Týmy a organizace chápu jako komplexní ekosystém. Jsem multipotenciál, umím najít souvislosti mezi nastavením pracovních procesů, technickým a digitálním zázemím, interní komunikací i komunikací navenek, marketingem a strategickým rozvojem organizace. Jsem specialista na digitální nástroje a pracovní procesy.

Za 6 let na volné noze jsem proškolila více než tisícovku lidí. V roli mentora jsem se stala součástí týmů start-upů a neziskových organizací na několik měsíců. Pracuji s českými i mezinárodními týmy, domluvím se anglicky i francouzsky. Ráda spolupracuji s pražským Impact HUB, platformou Spiralis, nadací NROS, Akademií pacientských organizací pod Asociací inovativního farmaceutického průmyslu, organizací KOUS Vysočina, krajskými a městskými úřady a stovkami malých i velkých neziskovek, škol a firem. Nově jsem se pustila do pracovního dobrodružství s Digiskills.cz.

Více o tom, jak pracuji, si můžete poslechnout třeba v Podcastu pro neziskovky.

 

Se svými kolegy facilitátory a lektory jsme v roce 2018 založili spolek NVC Brno, abychom mohli lépe šířit techniky nenásilné komunikace a konstruktivního řešení konfliktů v organizacích, školách, veřejné správě i firmách. Já sama mám za sebou stovky hodin tréninku technik nenásilné komunikace, facilitace a komunikačních dovedností pod vedením českých i zahraničních lektorů. Zároveň jakožto „paní správcová“ našeho spolku znám všechny výzvy, které se pojí s provozem neziskové organizace.

Mou srdcovou záležitostí je český vzdělávací systém, proto pomáhám mateřským školám, lesním školkám, základkám i středním školám s interní komunikací, nastavením digitalizace i metodikami pro výuku s využitím online nástrojů. Jsem ambasadorkou projektu Digikompas.

Nadšeně se vzdělávám v oblastech digitalizace i inovativních metod, jako je design thinking, agilní řízení organizací, kybernetická bezpečnost a techniky nehierarchického řízení organizací.

Na svých školeních i během konzultací předávám znalosti z dlouholeté praxe v oblasti projektového managementu, PR a marketingu a vedení malých a středních týmů. Podívejte se na mou profesní historii a spojte se se mnou na sociální síti LinkedIn. Pravidelně také přispívám na svůj mini blog na Facebooku, kde získáte rychlé tipy nejen pro práci ve světě moderních technologií.

 

Školím a píšu návody tak, abyste vše zvládli sami. Pořádám veřejné workshopy, připravuji workshopy na míru organizaci. Jsem otevřená jakékoliv formě spolupráce, napište mi nebo si rovnou objednejte konzultaci. Podívejte se také na zpětnou vazbu mých klientů, pokud ještě váháte.