O mně

Jsem lektorka a konzultantka pro oblast digitálních technologií a moderního firemního vzdělávání. Pomáhám týmům efektivně využívat nové technologie a zjednodušovat si práci i život díky nástrojům digitalizace.

Týmy a technologie chápu jako komplexní ekosystém. Jsem multipotenciál, umím najít souvislosti mezi nastavením pracovních procesů, technickým a digitálním zázemím, interní komunikací i komunikací navenek, vizí a strategickým rozvojem organizace. Jsem specialista na digitální nástroje a pracovní procesy.

Mrkněte na témata, kterým se věnuji a nástroje, které používám. Ráda vás jimi provedu 🙂

Díky Digiskills jsem mohla spolupracovat se ŠKODA, ČSOB, Czech News Center, EDA, Wood&Company, REMAX, Czech News Center, ČSOB, Bosch, Niceboy, Komerční banka a další.

Jsem členkou komunity GUG.cz, předsedkyní ústavu Svět neziskovek, který podporuje profesionalizaci neziskového sektoru v České republice. S týmem ze Světa neziskovek a Techsoup jsem v roce 2021 designovala dva e-learningové programy pro neziskový sektor. Spoluzaložila jsem spolek NVC Brno, zaměřený na šíření nenásilné komunikace a jsem aktivní členkou Waldorfského sdružení rodičů Ostrava. Vystupuji na konferencích, působím jako mentorka v akceleračních programech. Spolupracuji s krajskými a městskými úřady, školami, neziskovkami i velkými korporátními organizacemi.

Od září 2022 jsem nadšenou studentkou prvního, plně remote oboru Design informačních služeb na KISK Masarykova univerzita v Brně, kde se se spolužáky a pedagogy pouštíme do vod designového myšlení s dopadem na rozvoj digitálního Česka.

Za 10 let na volné noze jsem díky online prostoru proškolila tisíce lidí. V roli mentora jsem se stala součástí týmů start-upů a neziskových organizací i na několik měsíců. Pracuji s českými i mezinárodními týmy, domluvím se anglicky i francouzsky.

Podívejte se na mou profesní historii a spojte se se mnou na sociální síti LinkedIn.

O tom, jak motivovat lidi k digi vzdělávání jsem mluvila na jaře 2022 na Digitálním dni pro neziskovky.

Na téma motivace jsem vystoupila i setkání Future of Work, pořádaném českou GUG komunitou.

Více o mně si můžete poslechnout v podcastu Nahlídni nebo třeba v Podcastu pro neziskovky. Na platformě Digiskills najdete záznamy mých veřejných webinářů i rozhovor s kolegou Honzou Dolejšem v Digitálním Safari.

Ráda se s vámi pustím do objevování nejvhodnějšího digitálního ekosystému pro váš tým. Napište mi nebo si rovnou objednejte konzultaci. Podívejte se také na zpětnou vazbu mých klientů, pokud ještě váháte.