O mně

Jsem lektorka a konzultantka pro oblast digitálních technologií a moderního firemního vzdělávání. Pomáhám týmům efektivně využívat nové technologie a zjednodušovat si práci i život díky nástrojům digitalizace.

V současné době působím v týmu firmy Digiskills, s.ro., jsem zodpovědná za design a obsah online vzdělávacích akademií pro klienty jako je ŠKODA, ČSOB, Czech News Center, LEGO, Armáda spásy a další. Školím nástroje cloudových systémů Google Workspace a Microsoft 365, grafický nástroj Canva a další online aplikace pro řízení projektů, tvorbu audiovizuálních materiálů, spolupráci a vedení týmů. Jsem spoluzakladatelkou spolku NVC Brno, zaměřeného na šíření nenásilné komunikace a předsedkyní ústavu Svět neziskovek, který podporuje profesionalizaci neziskového sektoru v České republice. S týmem ze Světa neziskovek a Techsoup jsem v roce 2021 designovala dva e-learningové programy pro neziskový sektor. Vystupuji na konferencích, působím jako mentorka v akceleračních programech.

O tom, jak motivovat lidi k digi vzdělávání jsem mluvila na jaře 2022 na Digitálním dni pro neziskovky.

Na téma motivace jsem vystoupila i setkání Future of Work, pořádaném českou GUG komunitou.

Týmy a technologie chápu jako komplexní ekosystém. Jsem multipotenciál, umím najít souvislosti mezi nastavením pracovních procesů, technickým a digitálním zázemím, interní komunikací i komunikací navenek, vizí a strategickým rozvojem organizace. Jsem specialista na digitální nástroje a pracovní procesy.

Za 10 let na volné noze jsem díky online prostoru proškolila tisíce lidí. V roli mentora jsem se stala součástí týmů start-upů a neziskových organizací na několik měsíců. Pracuji s českými i mezinárodními týmy, domluvím se anglicky i francouzsky. Ráda spolupracuji s pražským Impact HUB, platformou Spiralis, nadací NROS, Akademií pacientských organizací pod Asociací inovativního farmaceutického průmyslu, organizací KOUS Vysočina, krajskými a městskými úřady a stovkami malých i velkých neziskovek, škol a firem.

Více o mně si můžete poslechnout v podcastu Nahlídni nebo třeba v Podcastu pro neziskovky. Na platformě Digiskills najdete záznamy mých veřejných webinářů i rozhovor s kolegou Honzou Dolejšem v Digitálním Safari.

Mou srdcovou záležitostí je český vzdělávací systém, proto pomáhám mateřským školám, lesním školkám, základkám i středním školám s interní komunikací, nastavením digitalizace i metodikami pro výuku s využitím online nástrojů. Mám dvě dcery a psa Spocka. Jsem ambasadorkou projektu Digikompas.

Nadšeně se vzdělávám v oblastech digitalizace i inovativních metod, jako je design thinking, agilní řízení organizací, kybernetická bezpečnost a techniky nehierarchického řízení organizací.

Na svých školeních i během konzultací předávám znalosti z dlouholeté praxe v oblasti adopce digitálních projektů, projektového managementu a leadershipu. Podívejte se na mou profesní historii a spojte se se mnou na sociální síti LinkedIn. Pravidelně také přispívám na svůj mini blog na Facebooku, kde získáte rychlé tipy nejen pro práci ve světě moderních technologií.

Ráda se s vámi pustím do objevování nejvhodnějšího digitálního ekosystému pro váš tým. Napište mi nebo si rovnou objednejte konzultaci. Podívejte se také na zpětnou vazbu mých klientů, pokud ještě váháte.